Odstranění vší doma nebylo nikdy jednodušší

Odstranění vší doma se zeleným gelem

Na trhu existuje velké množství přípravků. MY MÁME ALE NAPROSTOU PECKU! pro odstranění vší doma máme DOMÁCÍ SADU na likvidaci vší za 10 minut! S vůní hruškových květů. V této sadě máte vše! Je tam i úžasný profesionální všiváček, který má vroubky na dlouhých kovových zubech a důkladně vyčesává. Nemusíte tedy hledat ještě pořádný hřeben na vši k nějakému přípravku. A aplikátor ve formě oboustranného hřebenu.

Ano, spousta přípravků, která vám pomůžou v boji s tímto nepříjemným, ale často se vyskytujícím, parazitem. Ve většině přípravků však najdete látky, které jsou pro člověka vysloveně nevhodné. Zvlášť v případě, kdy používáme přípravky na jemnou pokožku dětské hlavy, měli bychom se pořádně zamyslet nad tím, co kupujeme.

Výzkum na Univerzitě v Utahu, ve spojených státech je zaměřen na likvidaci těchto parazitů a díky týmu vedeného biologem profesorem Dr. Dale H. Claytonem, máme možnost na celém světě likvidovat ve Vších klinikách vši i hnidy horkým vzduchem přístrojem AirAllé.

Domácí likvidace vší rychlejší, voňavější a příjemnější

NETOXICKÉ SLOŽENÍ
BEZ OBSAHU PESTICIDŮ
VHODNÉ PRO DĚTI OD 3 LET
JEDNODUCHÁ APLIKACE
SNADNÉ VYČESÁVÁNÍ A VYMÝVÁNÍ
VELMI PŘÍJEMNÁ VŮNĚ

V domácí sadě ZÍSKÁTE 3 VELMI účinné nástroje:

Tekutý zelený super gel (Až na 3 hlavy- podle délky vlasů)

Aplikátor k jednoduchému nanášení a rozprostření po vlasech

„všiváček“ – profesionální hřeben na vyčesávání vší a hnid

Domácí kit k likvidaci vší a hnid

Podívejte se na video, jak si maminky poradí při odstranění vší doma

NETOXICKÉ SLOŽENÍ
BEZ OBSAHU CHEMICKÝCH LÁTEK A PESTICIDŮ
VHODNÉ PRO DĚTI OD 3 LET
JEDNODUCHÁ APLIKACE
SNADNÉ VYČESÁVÁNÍ A VYMÝVÁNÍ
VELMI PŘÍJEMNÁ VŮNĚ

1-2-3 a jste bez vší a hnid

Super gel se do vlasů nanáší jednoduše pomocí speciálního dávkovače. Oboustranný aplikátor má pro nanesení zelenou stranu zubů, nepotřebujete tedy žádné další hřebeny. Vytlačíte vždy malé množství gelu a rozprostřete do vlasů zelenou částí aplikátoru. Po nanesení rozčešete průhlednou stranou aplikátoru, tak aby vlasy byly rovnoměrně zvhlčené gelem. Nyní ho necháte pracovat 10 minut. Můžete na hlavu nasadit igelový sáček, aby se děti neumazaly gelem. Ale nemusíte. Necháte působit po dobu POUZE 10 minut! 

Po 10 minutách použijete „všiváček“, který je součástí sady a začnete provádět to nejdůležitější – vyčesávání mrtvých vší a odstraňování hnid z vlasů. Pokud máte vyčesáno, zbývá už jen vymýt supergel z vlásků. A tady je ta pecka! Vymývání  přípravku z vlasů nebylo nikdy snazší!  Super gel vymyjete jednoduše pomocí teplé vody a šamponu. Jediné, co zůstane, je příjemná vůně

Přesný postup, jak použít domácí sadu k odstranění vší naleznete na našem e-shopu.

Nechcete se vší mazat? Tak svěřte zavšivenou hlavičku do našich rukou a jděte si s kamarádkou na kávu. Od toh je zde pro Vás Vší klinika.

Základem je prevence!

Nečekejte, až ze školky nebo školy přijde oznámení o výskytu vší. Vlásky dětem kontrolujte pravidelně, nejlépe každý den. Zabere to pár minut a vy budete mít jistotu. V opačném případě zabráníte svým včasným zásahem dalšímu šíření. Na našem e-shopu nabízíme i přípravky, určené k prevenci vší. Produkty bez jakékoliv chemie, vyznačující se velmi příjemnou vůní, vším nevoní a odpuzují je.

Preventivní šampon / Preventivní kondicionér / Preventivní sprej