JAK SE PŘIPRAVIT

na návštěvu na LICE CLINICS OF CZECH REPUBLiC – VŠÍ KLINICE

Odhadujeme jak se nyní cítíte. I když je to poprvé nebo bojujete již po několikáté s hlavičkou plnou čehosi, známe frustraci nebo vyčerpání z marného boje. Co s tím? Kde začít? Co vybrat? Jak to udělat správně a kam jít? Tyto a ještě další dotazy vás jistě napadnou. Neváhejte, zvedněte telefon a domluvte si termín. Připravili jsem pro vás pár kroků před domluveným termínem návštěvy u nás. Zjednoduší a zkrátí se celý proces, ušetří to peníze a výsledek bude podle očekávání. A buďte bez obav! Zbavíme vás vší velmi jednoduše a rychle! Už při jedné návštěvě.

girl getting her hair washed for lice treatment

1. Umyté vlasy

Čisté a suché vlasy jsou nutností k provedení ošetření. NECHOĎTE k nám s mokrými vlasy a nenanášejte žádné přípravky do vlasů před ošetřením u nás. Jen by to prodloužilo pobyt u nás a Vám to vydalo zbytečné výdaje z peněženky.

mom brushing daughters hair before head lice treatment

2. Rozčesané vlasy

Vlasy pročesejte tak, aby nebyly nikde zacuchané. To zkrátí čas ošetření a opět ušetří vaše peníze.

Pokud se vlasy nedají rozčesat, není možné provést řádné odstranění vší i hnid.

Dotazy typu co s dredy, rastou, hnízdem na hlavě? Oholit!

mom and 2 girls doing yoga to relax since we have the solution for head lice

3. Žádný stres

Máte telefonicky domluvený termín a my na Vás čekáme na naší klinice plně vyzbrojeni tou nejmodernější možností přístrojem AirAllé a věřte i těmi nejzkušenějšími pracovníky. Hlavu prohlédneme a podle toho co zjistíme, tak Vám navrhneme co dál. Také Vám dáme tipy na několik bezpečných a efektivních možností k úklidu domácnosti a tím minimálního rizika opakovaného zavšivení.

A navíc! U nás si můžete zakoupit profesionální všiváček, abyste na boj se vší byli doma vybaveni a nezaskočila . Vás žádná hláška typu „VE ŠKOLE JSOU VŠI, PROHLÉDNĚTE DĚTEM HLAVU!“

a k tomu si můžete odnést i speciální „Zelený gel“, který Vám za 10 minut pomůže vši zabít bezpečně!

Lice are contagious, entire family should been checked

4. S sebou

IDEÁLNĚ je nutné prozkoumat všechny členy rodiny. Jen tak snížíme riziko opakování potíží s výskytem vší. Také tím aktivujete 14 denní záruku. Doporučujeme vzít dětem sebou nějakou svačinuiPady a tablety nebo čtení (haha) ošetření trvá přibližně 1- 1½ hodiny.

Po ošetření budou potřebovat čisté tričko a NOVOU gumičku do vlasů (pro holčičky).

V zimě pokrývku hlavu (čistou a ne tu se kterou příjdou!!!)

Ošetření horkým vzduchem pomocí AirAllé má i své omezení. Kdo nemůže být ošetřen AirAllé přístrojem, může být u nás zbavem vší manuálně, profesionálním vyčesáváním s použitím Supergelu. Neošetřujeme horkým vzduchem:

děti do 4 let – nedokáží posedět v klidu a my tak nemůžeme zabezpečit důkladné a přesné zacílení.

Všichni, kteří mají sníženou schopnost vnímat teplo nebo jakýmkoliv způsobem komunikovat (nejen malé děti, ale i ti kteří teplo necítí).

Pokud je ve vlasové části otevřená rána nebo viditelné známky kožních potíží. V tomto případě je nutné se poradit o vhodném použití AirAllé s lékařem.

U pacientů po ozařování hlavy v posledních 6 měsících.

S kraniálním nebo faciálním implantátem.