Vši a hnidy

Estetika

V boji proti vším jsme rodiče vybavili vším nejbezpečnějším a nejefektivnějším. Mediální hvězdy vši a hnidy v Estetice ještě neví, že máme metodu, jak se jich zbavit,  a navíc funguje kdykoliv, na každém a se zárukou. Tato metoda je klinicky testována a používá se v 18 státech světa (UK, Německo, Francie, Itálie, Španělsko, USA a další). Otcem myšlenky je profesor biologie Dr. Dale Clayton z Univerzity v Utahu. LCA Vší kliniky používají exkluzivní zdravotnický prostředek schválený FDA, který zabíjí veš hlavovou i její hnidy v jednom jediném ošetření. Operátoři na našich klinikách jsou certifikovaní a proškolení. Ošetření je bezpečné rychlé a velmi efektivní a trvá asi hodinu.

Vši a hnidy v Estetice

Ošetření horkým vzduchem

AirAllé® přístroj využívá ohřátý vzduch kontrolovaný mikroprocesorem a vši i jejich vajíčka vysuší (metoda dehydratace). Metoda je velmi šetrná nejen k dětským vláskům, ale i k životnímu prostředí. Stává se tak významnou alternativou likvidace vší pomocí pesticidů, rostlinných přípravků, produktů k udušení vší nebo vyčesávání. Funguje na specifické kombinaci teploty, proudu vzduchu, času a techniky.
Garantujeme 100% výsledky bez vší s naším Signature ošetřením AirAllé. Skládá se ze 3 kroků. 1. použití přístroje, 2. vyčesání mrtvých vší i hnid a 3.nanesení zklidňujícího přípravku. Naši přátelskou kliniku opustíte bez jediné vši. Garantujeme!

Reference

Vši a hnidy

Vši a hnidy v Estetice

Co řekla o ošetření maminka jednoho malého zákazníka:“Nebylo to jen několik stovek korun, které jsem utratila za nefunkční přípravky v lékárnách. Byly to i hodiny a dny vyčesávání a marného boje. Na pokraji emoční krize jsem přišla na Vší kliniku. S velkou úlevou jsme podstoupili ošetření. Upřímně bych si přála, abych o této možnosti a klinice věděla dříve! Zbytečně jsem plýtvala nejenpenězi, ale i svým časem a nervy. Vší klinice dávám zelenou!“
A co ještě potřebujete vědět o vších? Důležité je znát jejich cyklus vývoje a pochopit, že jedno mytí šamponem nestačí, je třeba to opakovat. A samozřejmě vyčesávat speciálním hřebenem na vši. Můžete se cítit trapně, když zjistíte, že si váš miláček broučky v hlavě přinesl, ale je to zbytečné. Nosí je domů miliony a nejen dětí nejvíce ve věku od 4-11 let, pak už je to lepší. A u dospělých se s nimi setkáte hlavně při zavšivení dětí, od kterých to chytí. Žehlička nepomůže, jste příliš daleko a maximálně si popálíte hlavu. Stejně tak jsou mýty, že pomůže hlavu obarvit. Nikoliv. Dokonce je většina vší rezistentních na běžně prodejné pesticidní přípravky a média je nazvala Super vši. I s nimi si hravě poradíme a odvšivíme vás stejně rychle. Zavolejte a domluvte si schůzku ještě dnes. Jednou a hotovo!
0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *