Vši v Brands & Stories

Kam až se může téma Vši dostat?

Vši v Brands & Stories

tentokrát jsou vši v Brands & Stories, novém vydání časopisu. Samo vydání tak trochu souvisí s letním nebo slunečním obdobím, vši do něj tedy koncepčně zapadají:-). Ne že by se jim lépe dařilo na slunci, nebo že by ho vyhledávaly tak jako my lidé a naše děti, ale rozhodně s létem souvisí. Děti nám odejdou ze škol na prázdniny a rozejdou se do všech koutů například za sportem nebo jinými aktivitami a na letní tábory. Budou stále spolu. Prázdninami se tedy pravděpodobnost výskytu vší nesníží, ba naopak. Nejsou u maminky, která u podezřelého drbání hlavy zavětří možné riziko. A tak když se vrátí z takového společného dětského pobytu, bývá brouk v hlavě častým úkazem.

Mýty o vších v létě

Vši a voda, špína a čistota

Pojďme bořit mýty o zavšivených a zanedbaných dětech ze špíny a nalijme si čistého vína. Veš také nemá ráda špínu. Je jí dobře na čisté pokožce a je spokojená, pokud není rušena ve svém parazitujícím životě. Když jí někdo nebarví vlasy a nečeše se několikrát denně, nemyje si vlasy každý den. Pak si tak veš v klidu žije a nikam se jí nechce. Také jí přemísťování z hlavy na hlavu jde pouze po vlasech při přímém kontaktu. Neumí si skočit nebo zaletět jinam. A pokud si zamnete ruce, že v létě hodně plavete, tak vězte, že jí to vůbec nevadí. Až doplavete, tak se zase pustí do sání krve a kladení vajíček.

Vší klinika – váš pomocník

Můžete se v tomto zajímavém časopise o značkách a jejich příbězích tedy dozvědět, že dnes je možné vypořádat se se vší i hnidami jednorázově. Otevřená je 1. Vší klinika kde speciálním přístrojem dehydrují vši i hnidy za pouhých 30 minut. Z kliniky odejdete bez vší a není již třeba vůbec žádná další péče doma. Děti potřebují váš blízký kontakt.  Můžete tedy užívat teplo a slunce a volný čas společně, bez obav přenesení nevítaného návštěvníka vši, do vaší kštice.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *