Vši v Sama doma

Vši v Sama Doma

Vši v televizi? Jak se tam dostali? Vši v Sama doma na ČT1, byli jedním tématem nabitého programu, který často sledují maminky? Pokud jste to propásli, můžete se podívat do archivu. Iveta Pecháčková, majitelka vší kliniky, představila nový přístroj AirAllé, který likviduje vši i hnidy pomocí ohřátého vzduchu. Ukázka videa je zde.

Vši v Sama doma

„Přinesla jsem na ukázku jednu část „velkého vysoušeče“ přístroje AirAllé – hadici. Můžete si představit, kolik ohřátého vzduchu musí proniknout až k pokožce hlavy, aby bylo ošetření účinné. Další důležitá část je teplota vzduchu, která nesmí kolísat a čas, po jakou dobu je nutné na dané místo působit.

Po prvním kroku ošetření teplým vzduchem, který je velmi relaxační, jako masáž hlavy, přistoupíme ke kroku č. 2 – vyčesání. Veškeré vši i hnidy je nutné z vlasů vyčesat. Není to jednoduché a kdo to má již za sebou ví, že je to zdlouhavé. Náš vyškolený pracovník, který ví přesně jak hnidy vyčesávat to zvládne za co nejkrattší možnou dobu. Důležitým faktorem jak dlouho to trvá je délka a hustota vlasů. Také kolik je nakladených vajíček. A’t těch nevylíhnutých nebo těch vylíhnutých.

Po vyčesávání Vám na vlasy nanese náš velmi účinný přípravek, který po 20 minutách smyjete šamponem. Mytí opakujeme několikrát, abychom látku důkladně vymyli.

A ještě náš tip: Nezapomeňte si očistit i polstrování v autě. Stačí ho důkladně vyluxovat.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *