TOP KLINIKA NA ODSTRANĚNÍ VŠÍ I HNID

PROFESIONÁLNÍ LIKVIDACE VŠÍ I HNID

Jsme vaše řešení jak se zbavit vší. Nejenže máme řešení, ale je rychlé, bezpečné a jednoduché! A navíc, celkové ošetření je SE ZÁRUKOU!

check for head lice

SCREENING (krok č.1)

Pracovníci kliniky velmi pečlivě prohlédnou vlasy i vlasovou pokožku. Pokud se potvrdí aktivní veš a vyberete si ošetřovací plán, je screening zahrnut v ceně ošetřovacího plánu. Protože se vši v domácnostech rychle šíří na členy rodiny, je velmi důležité, aby všechny osoby v domácnosti podstoupili screening.

airalle treatments in clinic

Ošetření Signature AirAllé® 

Zahubení vši i hnid

Zbavíme vás vší za 30 minut

Toto je naše nejpopulárnější ošetření. Obsahuje 30-minutové ošetření přístrojem AirAllé. Následuje 30-60 minut profesionálního vyčesávání s prokázaným odstraněním mrtvých vší i vajíček a závěrečná aplikaci netoxického přípravku. Tato služba zajišťuje, že odejdete naprosto bez vší a nemusíte již žádné ošetření opakovat.

Jsme si tak jisti účinností našeho ošetření, že nabízíme 14 denní záruku vztahující se na všechny členy rodiny, kteří byli vyšetřeni na naší klinice a podle výsledku podstoupili ošetření.

airalle treatments

Ošetření EXPRES AIRALLÉ®

Zbavíme vás vší za 30 minut

Tato varianta zahrnuje 30-minutové ošetření přístrojem AirAllé a 10-minutové vyčesání k odstranění zahubených vší a dehydrovaných hnid. Toto ošetření je finančně zohledněno pro ty z vás, kteří chtějí další část ošetření provést sami doma. Po profesionálním ošetření vlasů horkým vzduchem je nutné důkladné vyčesání a aplikace přípravku Lice Clinics of America. Na takové ošetření se naše záruka nevztahuje.

Vyčesávání účinné proti vším

VYČESÁNÍ VŠÍ A HNID

Ošetření přístrojem AirAllé nedoporučujeme dětem mladším 4 let. Nicméně pro tyto malé klienty a klienty s kontraindikací použití AirAllé, doporučujeme tradiční vyčesávání s použitím speciálního hřebene na vši a hnidy a použitím pouze netoxických produktů. Tato možnost vyžaduje následující: Zakoupení „domácí  sady“ a 30 minutové vyčesávání každý den po dobu 10 dní, aplikaci našeho produktu 5. a 10. den a kontrola na klinice 11 den.

Pokud si ale na takové vyčesávání netroufáte ani nemáte čas, náš vyškolený personál provede tento úkon za Vás.

* Minimálně 1 hodina. Další vyčesávání se účtuje každých započatých 15 minut.

Poznámka: AirAllé přístroj nemůže být použit k ošetření osob, které mají sníženou schopnost/ necítí teplotu a bolest; kteří nedokáží komunikovat a popsat fyzický diskomfort, kteří mají zranění v hlavě nebo obličejové implantáty, viditelné známky kožní nebo vlasové abnormality, kteří podstoupili ozařování hlavy v období 6 měsíců, osoby s kraniálními implantáty a nebo děti, které nedosáhly věku 4 let nebo mají vlasy, které nelze pročesávat standardním hřebenem.