JAK SE ZBAVIT VŠÍ – AirAlé

Naše patentované ošetření horkým vzduchem

V boji proti vším jsme rodiče vybavili nejbezpečnější a nejefektivnější metodou, jak se zbavit vší. Funguje kdykoliv, na každém a se zárukou.

Přístroj AirAllé®

Efektivní likvidace vší i hnid se stala bezpečnou a rychlou s přístrojem AirAllé. Jedná se o schválený zdravotnický prostředek FDA (Ústav na kontrolu léčiv a potravin v USA), který skrze speciální aplikátor fouká horký vzduch ke kořínkům vlasů a pokožce hlavy. Proudící vzduch je mnohem silnější a s nižší teplotou než jak se používá u fénu.

Jedno 30 minutové ošetření

Unikátní, jednorázový aplikátor je speciálně navržený pro nazdvižení vlasů. Zabezpečuje proudění vzduchu až k hnidám, které jsou připojené v blízkosti vlasové pokožky a vlasových kořínků.

Žádné pesticidy, žádné toxické látky

Specificky vyvinutým postupem, se důkladně postupuje po celé vlasové pokožce. Tak je zajištěno, že celá oblast je dokonale ošetřena. Žádné pesticidy ani jiné chemické látky nejsou při ošetření použity. Pouze ohřátý vzduch z tohoto přístoje.

Vysoce efektivní a zaručené

Přístroj je vysoce efektivní. Velikost a tvar vši i hnidy nedokáže udržet vodu a proto je přístroj AirAllé zabíjí velmi rychle tzv. dehydratací. Naše nejpopulárnější ošetření Signature AirAllé® je se 100% zárukou.

Funkční vždy

Jakmile je veš i hnida vystavena množství vzduchu správné teploty a v dostatečném časovém úseku, vyschne a uhyne. Jednoduše naše zařízení vysouší/dehydratuje vši i hnidy.