Odvšivení – 100% záruka*

*záruka se vztahuje pouze na ošetření Signature Treatment

Vší kliniky v ČR
Urgentní péče pro odstranění vší a hnid

FOR ENGLISH US-FLAG

JAK
SE ZBAVIT VŠÍ

Naše exkluzivní technologie ohřátého vzduchu je doporučována dětskými lékaři na celém světě. Díky nejefektivnější možnosti jak zahubit nejrychleji vši i hnidy. Zbavte vší dnes!

PROKÁZANÁ ÚČINNOST I NA SUPER VŠI

Tradiční volně prodejné přípravky jsou již neúčinné, protože Super Veš je rezistentní na pesticidy. Naše technologie teplého vzduchu odvšivuje se zárukou! KLIKNĚTE pro zobrazení cen ošetření.

VIDEA O MOŽNOSTECH ODSTRANĚNÍ VŠÍ

Jednou!
A je hotovo.

Viděli jste:
The Doctors

Jak to řeknou děti?
Tak jak to je.

REFERENCE

Nebylo to jen několik stovek korun, které jsem utratila za nefunkční přípravky v lékárnách. Byly to i hodiny a dny vyčesávání a marného boje proti vším. Na pokraji emoční krize jsem přišla na provozovatele AirAllé.
S velkou úlevou jsem podstoupila ošetření a upřímně si přála, abych o této možnosti a klinice věděla dříve! Zbytečně jsem plýtvala časem i penězi.

Jana
Jana

Běžně jsem schopná se o vši doma postarat sama za několik dnů. Tentokrát to opravdu nešlo. Po týdnu každodenního vyčesávání vlasů mé dcery a dalšího a dalšího sbírání hnid, to bylo lepší, ale na konci týdne se to zase zhoršilo. Vzdala jsem to. Zašla jsem na vší kliniku, která byla v naší blízkosti asi hodinu cesty.

Natálie
Natálie

Služba ošetření proti vším

Odstranit vši nebylo nikdy jednodušší

Dokážeme odstranit vši i hnidy (vajíčka), stačí  jednou a jednoduché ošetření. Náš přístoj s technologií AirAllé (Air uh-lay) a certifikací FDA je doporučován společností American Academy of Pediatrics, protože pracuje se zárukou.

Víme, že jste vytížení. Nabízíme rychlost, účinnost a to za pouhou jednu návštěvu, dokážeme vás zbavit vší. Naše klinika je TOP, personál přátelský a děti jsou u nás rády! Podívejte se na Video

Naše ošetření je bez pesticidů a účinné i na Super vši. Objednejte se ještě dnes nebo zavolejte pro více informací.

Více o našem revolučním procesu.

Služby odstranění vší

VYŠETŘENÍ

Osoba nebo členové rodiny by měli být pečlivě prohlédnuti, aby se získal jasný důkaz přítomnosti vši nebo hnid. Prohlídka všech členů rodiny je zásadní pro odstranění vší a vymýcení problému.

DIAGNOZA

Po prohlídce hlavy vám školený personál vší kliniky přednese jasný výsledek úrovně zavšivení. Tak budete mít možnost rozhodnout se pro odpovídající ošetření, ze všech která jsou k dispozici.

MOŽNOSTI OŠETŘENÍ

Podle úrovně zavšivení a na základě finančních možností vám představíme nejlepší postup ošetření právě pro vás. Naším cílem je zajistit, aby vaše rodina byla bez vší.

Copyright © 2022 Lice Clinics of Czech Republic.